{درباره شرکت}

این شرکت از سال 1374 شمسی در کار صادرات پارچه، قطعات و لوازم انواع پرده کرکره به خارج از کشور دایر نموده کارگاه های تولید و مونتاژ پرده کرکره در کشور های همسایه فعال بوده و علاوه بر آن از سال 1385 شمسی با شروع به راه اندازی خط تولید قطعات انواع پرده کرکره در شهرک صنعتی سلیمی تبریز و از سال 1394 در محل دائمی خود در شهرک صنعتی اختصاصی سرمایه گذاری خارجی به امر تولید و عرضه قطعات انواع پرده کرکره به بازار داخل کشور نیز مشغول میباشد                                  

[ استراتژی شرکت ]

فلسفه ما

تمامی سرمایه اولیه شرکت که بالغ بر یک میلیون و دویست هزار دلار میباشد تماما از محل انتقال ارز از خارج از کشور تامین و در سازمان حمایت از سرمایه گذاران خارجی ( وزارت دارایی ) ثبت گردیده است. لذا از ابتدای راه اندازی تا به امروز ریالی از اعتبارات بانکی و دولتی استفاده نگردیده است. و علاوه بر آن در تمام سالهای بعد از راه اندازی نیز به صورت مداوم و در جهت ارتقاء و بروز رسانی محصولات، سرمایه گذاری لازمه بدون اتکا به منابع بانکی و دولتی از طرف شرکت انجام شده است.           

_7e347797-fcef-4948-92f4-fbc5c49fde3b wall2

زیبایی خانه خود را به پارس پرده بسپارید

با انتقال کارخانه به محل دایمی  خود واقع در شهرک صنعتی اختصاصی سرمایه گذاری خارجی تبریز کار تحقیق و مطالعه روی طرح های جدید و بروز با جدّیّت بیشتری پیگیری و اجرا شده است. البته بایستی یادآور شدکه: از همان ابتدا تا به امروز ما برای اجرای تمامی طرحهای صنعتی و نیز احداث کارخانه تماما” متکی به سرمایه و آورده شخصی سهامداران بوده و ریالی از اعتبارات بانکی بخش دولتی و یا خصوصی استفاده ننموده ایم.

+
مشتریان فعلی
+
سال تجربه
+
تعداد پرسنل
+
دفاتر در سراسر جهان
[ روش کار ما ]

خلاقیت یک ایرانی

اساس کار این شرکت بر مبنای باور کردن توانمندی و خلاقیّت متخصّین و مهندسین ایرانی و امکانات داخل کشور می باشد. و در مسیری کاملا” متفاوت از دیگر عزیزان و همکارانمان در این رشته تولیداتمان را با افتخار با آرم و نام ایرانی بسته بندی و عرضه می نماییم. رمز موفقیّت ما در راستای تولید محصولاتی با بالاترین کیفیّت استفاده از متخصّین برتر، پرسنل زبده و سخت کوش، مواد اولیّه مرغوب و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا میباشد.                                                                                     

و امروز با خورداری از دانش فنی بالا، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیز همراهی کادر متخصّص و پرسنل دقیق و سخت کوش ، ما در جایگاه نخست این صنعت از حیث نوآوری و کیفیّت محصولات قرار گرفته ایم. و امیدواریم بتوانیم به همین روال ادامه دهیم.