پرده های زبرا

انواع پرده های زبرا

پرده زبرا یکی از مدل های جدید پرده است که در سالیان اخیر به واسطه تنوع در طرح مانند پرده زبرا سه بعدی و ابعاد متنوع، و همچنین سهولت در استفاده و ویژگی های ذاتی آن بسیار مورد اقبال عموم قرار گرفته است. به پرده زبرا پرده دبل رول یا پرده شب و روز نیز گفته می شود. پرده زبرا از جنس تور و پارچه بوده و ساختار آن به گونه ای است که پارچه و تور بصورت موازی و راه راه کنار هم قرار گرفته اند. که همین موضوع باعث مهم ترین ویژگی این پرده شده است. در واقع این ویژگی باعث گردیده است تا کنترل مقدار نور وارد شده به محیط برای افراد مهیا شود. در پـرده زبـرا یک دسته‌ برای کنترل وجود دارد که پرده را می‌توانید در حالتی تنظیم کنید که نور به صورت دلخواه وارد محیط شود. در ادامه با توضیحات بیشتر و مدل های متنوع  2021 از پرده زبرا همراه شما خواهیم بود…

پرده های زبرا

طرح های پرده زبرا جدید و زیبا

برای دوخت پرده زبرا از انواع پارچه های طرح دار یا ساده استفاده می شود و شما می توانید از این طرح پرده برای پنجره های آشپزخانه و اتاق خواب یا سالن پذیرایی استفاده نمایید.

پرده زبرا از یک نوار افقی پارچه و یک نوار افقی تور تشکیل شده است و می توان برای تنظیم نور به فضای داخلی منزل با کمک غلتک هایی که در کنار این پرده وجود دارد نوارها را به صورت دلخواه در کنار یکدیگر قرار داد.

از مزایای پرده زبرا می توان به قابل کنترل بودن آن و تنظیم کردن پرده بدون جمع کردن آن اشاره نمود همچنین دوام این پرده ها بالا می باشد و شما می توانید به راحتی آن را نصب کنید همچنین پرده های زبرا نسبت به سایر پرده ها وزن کمتری دارد.

پرده های زبرا به تنهایی قابلیت پرده های کرکره ای و توری و شید رولی را دارند و شما می توانید در صورت جمع کردن کامل پرده از نور کامل در فضای منزل تان استفاده نمایید.

بخش محتوا

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *